Söz 10. bölüm izle 5 Haziran 2017 Full TEK PARÇA

Yorumlar

  1. Kursat Saatci dedi ki:

    Dizinin kalitesini cok dusuruyorsunuz! Aglama ve gereksiz konusmalar surenizin nerdeyse 3/2 aliyor! Unutmayin Turk ordusunun en iyi egitilmis en basarili gucunu yani Bordo Berelileri konu aliyorsunuz. Muzigide degistirin arabesk yapin herkes kahir etsin ve aglasin.. Siz Turk askeriyle alaymi ediyorsunuz!

  2. Cemile dedi ki:

    Kurt deli icin uzuldum iyi biri ydi sevdim oglun son kez goremedi ya yavuz kometanim Kurd deli intikam alamak icin istifa etmisti yavuz kometanim ve ekipi umarim bu sefer colak yakalicaklar vakit intikam vakti der vakit zafer vakti der vakit dusman yoketmek der Allah yadimcin olsun insalah safer doneceksinis size seviyorum ????????

  3. sencer dedi ki:

    dizi çok sacma olmaya başladı bir bordo bereli kızı kolundan bile vuramıyor hem yanın daki adamı kaçırıyor tuzaga düşüyorlar AVCI bu çocuk diye son 8-9 saniyeseye ye kadar bekliyor öyle çocuklar doguda kaç askerimizi şehit ediyor kurtdereli nin ölmesi greksiz di kaç tane bordo bereli var isteseler uzaktan da etkisiz hale getirilebilir di canlı bomba böyle filmlere baş rol oyuncusu ibrahim çelikkol gibi adamlar lazım böyle yavuz gibi agzı süt kokan bebeler degil