Diriliş Ertuğrul 89. Bölüm izle 31 Mayıs 2017 Full TEK PARÇA

Yorumlar

 1. faruk dedi ki:

  selcuklu ımparatorunun handan kacıs bölumunde havada helıkopter havada ucuyor ve goruntusu ve sesı var bu gorunmemesı gerekırdı fılım içabı bunu nasıl fılım teknık heyetı goremedı hayret bunuda benden baska goren olmamıstır sanırım tesekurlerrrr

  1. yaşar dedi ki:

   o helikopter değil kartal kardeşim…

  2. burak dedi ki:

   geri zekalı bütün sitelere aynı yorumu yazıyorsun it. o havada uçan kuş olmasın sakın vasilyus beyinli seni :):)

  3. mehmet dedi ki:

   sen git o gözlerini bi kontrol ettir. iki şahin vardı orada.

 2. Abdul Malek dedi ki:

  Ben Afghanistanli bir Türmen. Tarihimi canımdan fazla sıvarım. Wa bizlar Afghanistanli 3 million Turkmen Tayib beymiza wa onların kurdugu yeni Turkiaya hep hamda hep geca gündüz duadayiz amir Allah.

  Bez atalarizin yazdığı şan li tarihimizi ezliyaraq wa bu dezi da Türkmen dedinizi doyarak hep gurur yaşayuruz wa sizlara duga larda bulunyuruz. Hemde bu kadar azilma dan sun bu dizi wa atalarimizin yazdığı şanlı Tarih lardan güz alarak dualarimiz la ğairatimiz la yeni dan deklan maya ğairat ederiz.

  Benim deâcaýim şu ki siz nadan bizim gurur kainamiz ölan Türkmen suzeni sılib elib atdiniz lutfen. Tek lederimiz olan Tayeb neu bunu belirlimi lir. Lutfen jawab beklarim

 3. HALİL_1226 dedi ki:

  filim icabı yazan bir faruk’ tan beklenmeyen hareketler değil takmayın

 4. faiq dedi ki:

  ya bu arabi hazrtlerini lap vokusnik elediz siz)))

 5. Hasan dedi ki:

  Biri bütün siteleri gezip olumsuz yorum yapıyor . Evet orada kartal görünüyor . Biri bütün siteleri gezip savunma yapıyor bir angutta birini ilahlaştırmış ben türküm diyor. Allah akıl fikir versin.

 6. abdullah dedi ki:

  emeğinize sağlık